Küresel tehdit unsuru haline gelen Korona Virüsü için geliştirilen tedbir nedeniyle bir süredir ekran serüvenine ara vermek durumunda kalan  Müge   Anlı  ile  Tatlı   Sert  ne  zaman  başlayacak? Salgından ötür&uu

haber7
0

Uzun yıllardır televizyon ekranlarında  yayın  macerasına devam ederek kayıp , ölüm ve suç gibi vakaların perde arkasını aydınlatan Müge  Anlı  ile  Tatlı   Sert   programı  yeni bölüm çekimlerini durdurmak mecburiyetinde kalmıştı. Korona Virüsü salgını yüzünden hayati risk boyutunun yükselmesi nedeniyle yayını sekteye uğrayıp çekimleri iptal edilen Müge  Anlı  ile  Tatlı   Sert  , eski bölümleriyle seyircisinin karşısına geçiyordu. 

Salgından korunmak adına gerekli tüm tedbirleri elden bırakmayıp geçici bir süreliğine ekranlardan uzak kalması nedeniyle sıklıkla yöneltilen Müge  Anlı  ile  Tatlı   Sert  ne  zaman  başlayacak? şeklinde akıllarda oluşan soru işaretlerini giderecek müjdeli haber geldi.

Alınan sürpriz karar doğrultusunda Müge  Anlı  ile  Tatlı   Sert   programı  , Ramazan Bayramı’nın akabinde 1 Haziran Pazartesi tarihinde yepyeni konu ve konuklarıyla seyircisinin karşısına geçerek yayına kaldığı yerden devam edecek. 

Haftalar evvel Müge  Anlı  ile  Tatlı  Sert’in yeni bölüm  yayın  tarihi hakkında izleyicisini yakından ilgilendiren açıklamalar gerçekleştiren Müge  Anlı  , Korona Virüsü’ne yönelik alınan tedbirlerin gevşetilip koşulların elverişli duruma gelmesiyle beraber programa başlayacağını belirtmişti.

Müge Anlı; "İzleyicilerimle salgının ilk günlerinde buluşmaya devam ettim. Ta ki  programı  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 3 =