Koronavirüs  Bilim   Kurulu  Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü ,  kontrollü   sosyal   hayatın  5 kuralını  sosyal  medya hesabından paylaştı. Özlü , "Zorunlu değilse evden çıkma. Dışarıya çıktığında kapal

haber7
0

Sağlık Bakanlığı  Koronavirüs   Bilim   Kurulu  Üyesi ve Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr.  Tevfik Özlü  ,  sosyal  medya hesabından yaptığı paylaşımda kontrollü  sosyal  hayat ile ilgili vatandaşlara önemli uyarılarda bulundu.

"KÜRESEL TEHDİDE KARŞI MÜCADELEMİZİ ZAFERLE SONLANDIRMALIYIZ"

"19 Mayıs 1919 , ulusun makus talihinin değişmesi için ilk adımın atıldığı tarihtir" diyen Prof. Dr.  Tevfik Özlü  , "İçinde bulunduğumuz bu zor günleri aşmak için kenetlenerek , aynı ruhla küresel tehdide karşı ulusal mücadelemizi zaferle sonlandırmalıyız. O gün yaptık , yine yapacağız. Az kaldı , gayret!" ifadelerini kullandı.

"TEDBİRLERİ ELDEN BIRAKMAYALIM"

Bugüne kadar salgının kontrol altında tutulduğunu belirten  Tevfik Özlü  , "Dişimizi sıkıp , tedbiri elden bırakmayalım ve tümüyle bu atağı sonlandıralım. Kontrollü  sosyal  yaşamı başarabilirsek , salgını tekrar başlatmadan her şey normale dönmeye başlayacak" dedi.

KONTROLLÜ  sosyal  YAŞAMIN 5 KURALI

Kontrollü  sosyal   hayatın  5 kuralını vatandaşlarla paylaşan Prof. Dr.  Tevfik Özlü  , şu ifadeleri kullandı:

"Zorunlu değilse evden çıkma. Dışarıya çıktığında kapalı , havasız , kalabalık ortamlardan uzak dur; ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 2 =