Kağıthane Belediyesi  ekipleri , ilçede çalışmaların devam ettiği  şantiye  alanlarında denetlemelerde bulunarak  işçileri  koronavisüre  karşı  bilgilendirdi.

haber7
0

Kağıthane Belediyesi ekipleri , ilçede çalışmaların devam ettiği  şantiye  alanlarında denetlemelerde bulundu.  ekipler  çalışanlara  korona  virüs hakkında bilgilendirmede bulunarak uyulması gerek kuralları hatırlattı.

Aile , Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı , İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünce yeni tip  korona  virüsten korunmak ve güvenli bir çalışma ortamı sağlanması amacıyla  şantiye  alanlarında uyulması gereken kuralları içeren "Güvenli İnşaat"  bilgilendirme  broşürü yayınlandı. Salgının en başından beri şantiyelerde kontrollerde bulunan  Kağıthane Belediyesi  İş Sağlığı ve Güvenliği birimi ekipleri de yayınlanan son bilgiler çerçevesinde inşaat alanlarına giderek işveren ve çalışanları bilgilendirdi. 

Kağıthane Belediyesi’ne bağlı İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi , zabıta ekipleriyle birlikte inşaat alanlarına giderek buralarda alınan önlemleri yerinde inceledi. Bakanlık tarafından yayınlanan son bilgilendirmeleri inşaat çalışanlarıyla paylaşan İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Mustafa Kuşçu ,  korona  virüsten korunmak için alınması gereken önlemler hakkında konuşarak işçileri bilgilendirdi. Belediye ekiplerince getirilen siperlik , maske , el sabunu ve dezenfektan gibi hijyen ürünleri inşaat çalışanlarına dağıtıldı.

BELEDİYEDEN , İŞVERENLERE ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 6 =