İtalyan  otomobil  üreticisi  Alfa   Romeo   2020  Gulia ve  Stelvio  modellerinin Quadrifoglio adında olan en hızlı versiyonlarını yeniledi!  Alfa   Romeo  , internet üzerinden düzenlediği tanıtım toplantısıyla dünyanın beğenisine sundu

haber7
0

Alfa  Romeo  açıklamasına göre , marka , DNA’sının heyecan verici sembolü olan Quadrifoglio mirasını sürdüren  Giulia  ve  Stelvio  Quadrifoglio modellerinin  2020  model yılına ait versiyonlarını , düzenlediği online basın toplantısıyla ilk kez tanıttı.

510 HP gücündeki 2.9 V6 Bi-Turbo motorlarıyla hız kesmeyen  Alfa   Romeo   2020   Giulia  ve  Stelvio  Quadrifoglio ikilisi , yeni teknoloji , bağlanabilirlik ve güvenlik özellikleriyle gücüne güç kattı.

2020  Giulia  ve  Stelvio  Quadrifoglio , güncellenmiş arayüz tasarımı ve araç performasıyla ilgili özel menüye sahip yepyeni dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemine kavuşurken , Seviye 2 otonom sürüş özellikleri sunmasıyla da dikkatleri çekiyor.

Alfa Romeo’nun en sportif ikilisinin  2020  model yılına ait versiyonları ayrıca , iç ve dış tasarımındaki yeni ve özel detaylarla da  otomobil  tutkunlarının tüm beklentilerini iddialı bir şekilde karşılamayı sürdürüyor.

YENİLİKÇİ Q4 DÖRT ÇEKER SİSTEMİ

Açıklamada verilen bilgilere göre ,  2020   Giulia  ve  Stelvio  Quadrifoglio ,  Alfa   Romeo  DNA’sının temel unsurları olan üstün performans ve İtalyan stili mükemmeliyetçiliğini gözler önüne seriyor.

Üstün performansını 510 HP güç ve 2.500 d/d’de 600 Nm tork üreten tamamı alüminyum 2 ,9 litre V6 ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 4 =