Fenerbahçeli yöneticiler , "Her konuda yol haritası , tarih açıklandı ama nedense kupada netleşme yok. Kupa bizim  kırmızı  çizgimiz" diyerek TFF'ye mesaj yolladı.

haber7
0

Koronavirüs nedeniyle askıya alınan lig maçlarının 12 Haziran’da başlayacağının açıklanmasına rağmen Ziraat Türkiye  Kupası  programında henüz bir netleşme olmaması Fenerbahçe’de keyifleri kaçırdı.

KUPA BİZİM KIRMIZI ÇİZGİMİZ

Kupa fikstürünün açıklanmamasından rahatsız olan sarı lacivertli yöneticiler , “Her konuda yol haritası , tarih açıklandı ama nedense kupada netleşme yok. Biz kupa maçlarının ligin sonuna veya önümüzdeki sezonun başına bırakılmasına asla sıcak bakmıyoruz. ‘Kupa bizim  kırmızı  çizgimiz” dediler.

NORMAL FİKSTÜR DEVAM ETSİN

Liglerle ilgili alternatifli tarihler bulunmasına karşın kupa takviminin belirlenmediğine dikkat çeken Fenerbahçeli yöneticiler konu hakkında şu açıklamayı yaptı: “Devletimizin ve Sağlık Bakanlığı’nın var gücüyle çalıştığını görüyoruz. Bu yüzden biz de sorumluluk bilinciyle her karara saygıyla yaklaşmaya özen gösterdik"

"BUNU MERAK EDİYORUZ"

"Ancak madem ki Süper Lig maçlarıyla alakalı bir tarih belirlendi , bir yol haritası ortaya konuldu aynı şekilde neden kupa maçlarıyla alakalı bir netleşme olmadı bunu merak ediyoruz. Acilen Türkiye  Kupası  maçlarıyla alakalı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 9 =