Sanatçı Özge Günaydın’ın  Rhinos Back in Town  “ONLINE” sergisi masalsı anlatımıyla  büyük  beğeni kazandı.

haber7
0

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakma misyonu ve sanata verdiği değerle takdir kazanan , Türkiye’nin en değerli 100 markası arasında yer alan tek gayrimenkul şirketi olan  Nef  ana sponsorluğundaki , sanatçı Özge Günaydın’ın; Dünya’nın 6’ıncı büyük kitlesel yok oluş evresinde olduğunu , soyu tükenen gergedanlar üzerinden irdeleyen , kişisel sergisi “Gergedanlar Şehre Geri Dönüyor/Rhinos Back in Town” ,  Rhinos Back in Town  ONLINE SERGİ formatında gerek sosyal medyadan , gerekse www.studiomasterpiece.com/masterpiece-maslak hesabından ve Youtube/Rhinos Back in Town sayfasından ilgiyle izleniyor. Sergi küratörü Denizhan Özer anlatımıyla , masalsı bir girişle başlayan film , 7 dakika boyunca sergiyi , eserlerin de ayrıntıları ile izleyiciye sunuyor.

 

 

Haziran ayından itibaren randevu sistemi ile Masterpiece Hall-Maslak’ta izleyicileriyle buluşacak sergi Eylül ayına kadar alanda izlenebilecek. Sanat yönetmenliğini Ayça Okay’ın üstlendiği; resim , heykel , dijital manipülasyon , enstalasyon , video art , belgesel gibi farklı disiplinlerden oluşan bu kapsamlı sergi izleyicilerin göreceği , duyacağı , dokunacağı , koklayacağı ve hatta tadacağı , yani 5 duyuya birden hitap edecek bir proje olarak tasarlandı.

Üç yıl üst üste Türkiye’nin en beğenilen gayrimenkul şirketi seçilen  Nef  sayesinde  online sergi  formatında evlere girebilen ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 4 =