Fenerbahçe'nin teknik direktör adayları arasında olduğu iddia edilen  Erol Bulut  , Başkan  Ali  Koç'un  tarif   ettiği  isim olabileceğini söyledi.

haber7
0

Fenerbahçe de takımına başına kimin geçeceği merakla beklenirken , Nenad Bjelica ,  Erol Bulut  ve Okan Buruk ismi ön plana çıktı ve  Fenerbahçe  Başkanı  Ali  Koç konuyla ilgili çarpıcı sözler kullandı. Bu açıklamaların ardından  Erol Bulut  ilk kez  Fenerbahçe  için böylesine net ifadeler kullandı.

"GENÇ , AÇ , ÇALIŞKAN..."

Divan kurulunda teknik direktör arayışları hakkında bilgi veren  Fenerbahçe  Başkanı  Ali  Koç , "Genç , aç , çok çalışan , disiplinli , Türkiye yi iyi bilen veya bu coğrafyada çalışması sıkıntı olmayacak , 40-50 yaşları arası , ekonomimize uyacak , takım içinde rekabeti sağlayabilecek , gençleri adapte edebilecek türde bir hoca arıyoruz" ifadelerini kullanmıştı.  Erol Bulut  ise bu kriterlere uygun olduğunu söyledi. Fenerbahçe nin teknik adam adayları arasında bulunan ve şu anda Alanyaspor un başında olan  Erol Bulut  , Haldun Domaç ın youtube hesabında flaş açıklamalarda bulundu. İşte  Erol Bulut  un sözleri... Alanyaspor a gelmeden önce İtalya dan teklif aldığının hatırlatılması üzerine genç teknik adam şunları söyledi: "İtalya da görüşmelerim oldu. İki hafta üst üste maçları izlemeye gittim , görüşmeler oldu. Biraz daha süre istediler. Benim zamanım yoktu." "Alanyaspor ve Türkiye den birkaç kulüpten teklif vardı. Karar ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 2 =