Adana’da , Yüreğir Kaymakamlığı’na bağlı  Vefa  Sosyal Destek  Grubu  ekipleriyle yaşadığı tartışma sonucu gözaltına alınıp , tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldıktan sonra Cumhuriyet Savcısının itirazı

haber7
0

Adana da ,  Vefa  Sosyal Destek ekibi , Yüreğir Kaymakamlığı önünde Kaymakam Oğuzhan Bingöl ün de katılımıyla yardım dağıtırken saldırıya uğradı. Saldırganlardan birinin CHP Yüreğir Gençlik Kolları Başkanı Eren Yıldırım olduğu ortaya çıktı.

Adana Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre 14 Mayıs ta saat 22.00 sıralarında Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl’ün katılımıyla kaymakamlığın önünde  Vefa  Sosyal Destek  Grubu  tarafından gerçekleştirilen yardım dağıtımı sırasında , 4 saldırgan sözlü ve fiziksel saldırıda bulundu.

Kaymakam ve koruma polisinin uyarılarına rağmen şüpheli şahıslar hakarete devam edip koruma polisine yumrukla saldırdı. Saldırganlar gözaltına alındı.

Şüphelilerden birinin  CHP  Yüreğir Gençlik Kolları Başkanı Eren Yıldırım olduğu belirlendi. Dün adli makamlara sevk edilen şüphelilerden 3’ü savcılık tarafından sorgulandıktan sonra , Eren Yıldırım ise nöbetçi mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. TUTUKLANDI Adana da , Yüreğir Kaymakamlığı na bağlı  Vefa  Sosyal Destek  Grubu  ekiplerine ve  Kaymakama  saldıran ve tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldıktan sonra Cumhuriyet Savcısının itirazı üzerine hakkında yakalama kararı çıkarılan  CHP  Yüreğir Gençlik Kolları Başkanı Eren Yıldırım , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 6 =