Fenerbahçe'nin unutulmaz yıldızlarından  Pierre   van   Hooijdonk  , beIN Sports'a bir röportaj verdi ve Türkiye'de yaşadığı şampiyonluğu anlatırken , koronavirüs salgınıyla ilgili de konuştu.

haber7
0

İşte  van   Hooijdonk  un sözleri...

 

 

"FENERBAHÇE İÇİN İYİ GÜNLER YAKIN"

Fenerbahçe şu anda şampiyonluk yarışının içinde değil. Fenerbahçe nin ihtiyacı olan şey , yeniden gelecek sezonu inşa edebilmek. Bu , onlar için önemli. Yeni sezona odaklanmaları gerekir. Umarım ve eminim ki , Fenerbahçe ve Türkiye için  iyi  günler çok yakın.

 

 

"İYİ FRİKİK , GOL OLUR"

Gaziantepspor da attığı gol , en  iyi  frikiğim değildi ama çok önemli bir goldü. İyi frikik gol olur. Mükemmel frikik gol olur. Frikiği durdurmaya odaklanmış olmak yeterli değildir. İstediğiniz kadar odaklansanız da mükemmel frikik gol olur.

"ALEX İLE KEYİF ALDIM"

İlk günden itibaren Alex ile çok  iyi  bir iletişimim vardı. Birlikte muhteşem bir hikaye yazdık. Çok yaratıcı ve kaliteli , herkesin oynamak isteyeceği seviyede bir oyuncuydu. Çok yaratıcı , kaliteli , herkesin birlikte oynamak isteyeceği seviyede bir oyuncuydu. Gerçekten oynadığım en  iyi  oyunculardan bir tanesiydi. Birlikte oynamaktan çok keyif aldım."

"F.BAHÇE DEKİ ŞAMPİYONLUK , İNANILMAZ"

Fenerbahçe de yaşadığım şampiyonluk , benim için ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 4 =