Fenerbahçe Başkanı  Ali  Koç'un , "EURO 2020 ertelendi ve  anlaşmamız  bozuldu."  dediği  teknik direktörün  Zlatko Dalic  olduğu ifade edildi.

haber7
0

Fenerbahçe Başkanı  Ali  Koç , önümüzdeki sezon için anlaşmak üzere oldukları bir teknik direktörün Avrupa Şampiyonası nın ertelenmesi nedeniyle iptal olduğunu duyurdu.

Ali Koç , "Teknik direktör konusunda aslında biz erteleme sürecinden önce de çalışıyorduk. 3-4 hocayla beraber görüşmeleri götürüyorduk. Bir tanesiyle el sıkışmak üzereyken EURO 2020 nin , 2021 e atılmasıyla tarihin değişmesiyle orada ne yazık ki bizim çalışmalarımızı sekteye uğrattı." açıklamasını yaptı.

2018 DÜNYA KUPASI NDA FİNAL GÖRDÜ

Fenerbahçe başkanının belirttiği bu ismin Hırvatistan Milli Takım Teknik Direktörü  Zlatko Dalic  olduğu ifade edildi.

EURO 2020 sonrası Hırvatistan Milli Takımı görevinden ayrılacağını ve bir kulübe gideceğini daha önce duyuran  Zlatko Dalic  , 2018 Dünya Kupası nda da finale çıkan takımın başındaydı.

2007 den bu yana teknik direktörlük yapan 53 yaşındaki Dalic , şu ana kadar üst düzey bir kulüpte görev almadı. Hırvatistan dan önce Dalic in çalıştırdığı kulüpler sırasıyla Rijeka , Dinamo Tiran , Slaven Belupo , Faisaly , Al Hilal ve Al Ain di.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 8 =