Xiaomi  , Türkiye'de  Redmi   Note  9  Pro  ,  Redmi Note 9S  ve Mi  Note  10  Lite  olmak üzere üç yeni akıllı telefonunu duyurdu.

haber7
0

Online kanallar üzerinden tanıtılan akıllı telefonların lansmanı  Xiaomi  Türkiye Satış Direktörü İrfan Öztürk’ün sunumuyla gerçekleşti. Öztürk , bu ürünleri Türkiye pazarına sunmaktan büyük heyecan duyduklarını , halihazırda Xiaomi’yi sıkı bir şekilde takip eden bir kullanıcı kitlesi oldıuğunu ama her yeni ürünle yeni kullanıcıları  Xiaomi  ailesine dahil etmek istediklerini belirtti.

 

 

Redmi  Note  9S ve  Redmi   Note  9 Pro: Efsane devam ediyor

Şu ana kadar dünya genelinde 110 milyonun üzerinde satış yapan  Redmi   Note  serisi , orta düzey akıllı telefon pazarının en iyi telefonlarını kullanıcıların beğenisine sunuyor.  Redmi   Redmi Note 9S  ve  Note  9  Pro  ile  Redmi   Note  akıllı telefon serisi en uygun fiyatlarla en son tasarım özellikleri ve yenilikleri sunmaya devam ediyor.

 

 

64 Megapiksel dörtlü kamerasıyla üstün video ve fotoğraf kalitesi sunuyor

Arka kısımda bulunan oldukça etkileyici dörtlü kamera kurulumuna sahip  Redmi   Note  9  Pro  nun 64MP ana lensi , her türlü ışık ortamında net , ultra yüksek çözünürlüklü fotoğraf çekilebilmesine olanak tanıyor. 8 Megapiksellik ultra geniş açılı lensi ise kaliteden ödün vermeden etkileyici büyük grup fotoğrafları çekilebilmesini sağlıyor. Arka kamerayı çevreleyen 5 Megapiksellik makro lens ve 2 Megapiksellik derinlik sensörü sayesinde ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 8 =