Yüksek Divan Kurulu sonrasında konuşan  Ali   Koç  , futbol takımının  teknik  direktörü konusunda 3 farklı isimle görüştüklerini açıkladı.

haber7
0

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç , online katılım ağırlıklı gerçekleştirilen  Fenerbahçe  Yüksek Divan Kurulu sonrasında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. 

 

 

Ali Koç; basketbol takımının durumuna , Zeljko Obradovic ile yapılan kontrat görüşmelerine , EuroLeague in devam etme ihtimaline , futbol takımındaki transfer çalışmalarına ve yeni  teknik  direktör arayışlarına ilişkin birçok önemli açıklama yaptı. 

İşte  Ali  Koç un yaptığı açıklamalar:

 

 

"Sağlık bakanımızı tanımıyorum ama kendisinin tüm halkımızı sistematik şekilde bilgilendirmesi , güven telkin etmesi , bizleri rahatlatması ve gerçek bir liderlik örneğin sergilemesi; bu sürecin böyle atlatılmasını sağladı. Normal hayata dönmek için de gerektiğinden fazla risk almadan kurallara uymak gerekiyor"

Obradovic ,  Fenerbahçe  nin yaşayan efsanelerinden biridir

"Zeljko Obradovic ,  Fenerbahçe  nin yaşayan efsanelerinden biridir. Geçtiğimiz sezon belki de en kolay Final Four lardan biri olacak dedik. Ama eşi benzeri olmayan talihsiz sakatlıklar nedeniyle sezonu hiç arzu etmediğimiz , hiç de beklemediğimiz şekilde tamamladık"

"Muhteşem başlayan sezon , çok kötü şekilde bitti. Yeni sezon için hocamızın istekleri doğrultusunda transfer çalışmaları yaptık. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 5 =