Kundaktaki bebeği bile acımazsıca katleden PKK'nın  Suriye  uzantısı  YPG  , Suriye'de  Ermeni   taburu  kurdu. Bu olayı sosyal medya hesabından Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar gündeme getirdi.

haber7
0

Eli kantlı terör örtürü  PKk  ,  Suriye  deki çirkin emellerini sürdürmeye çalışıyor. Daha önceden yabancılar , eşcinseller ve hatta çocuklardan kendilerine sözde bir ordu kuran  YPG  , bu sefer de Ermenilerden kendilerine tabur oluşturdu.

 

 

MİT DEŞİFRE ETTİ

Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar , Twitter sayfasından  PKk  nın kirli oyunu ortaya çıkardı. Ağar , yaptığı paylaşımda "Yezidilerin , Süryanilerin , Keldanilerin , Arapların , Kürtlerin , kadınların , çocukların eline silah verir , önüne sürer. Siz de Kürt , Arap , Yezidi , Hristiyan , kadın , çocuk katletmiş olursunuz. MİT deşifre etmiş. Şimdi de  Ermeni   taburu  kurmuş. Bu YPG/PKK’da NAMUSSUZLUK BİTMEZ." ifadelerine yer verdi.

PKK NIN TERÖR ORDUSU

Her fırsatta sivillere acımasızca saldıran  PKk  ,  Suriye  de petrol , sözde kürdistan ve devlet kurma hayalleriyle katliamlar gerçekleştiriyor. Özellikle Türkiye nin bölgeye yönelik gerçekleştirdiği operasyonlar ile sivillere rahat bir nefes aldırıldı.

 

 

PKK bölgede eşcinsellerden , yabancılardan ve çocuklar ile birlikte etnik unsurlardan oluşturulan sözde ordular kurarak , terör faaliyetleri gerçekleştiriyor.

ARAPLAR İLE İLİŞKİ  

ABD Savunma Bakanlığı Başmüfettişliğinin Irak ve  Suriye  de DEAŞ a yönelik operasyonlara ilişkin raporunda , SDG ismini kullanan YPG/PKK terör örgütünün Arapları ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 9 =