Galatasaray  Kulübü Başkanı  Mustafa   Cengiz  , kulübün resmi mecralarında yayımlanan tüm açıklamaların bilgisi ve onayı dahilinde olduğunu bildirdi.

haber7
0

Cengiz , sarı-kırmızılı kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında , 7 Mayıs ta bir ameliyat geçirdiğini hatırlatarak , şunları kaydetti:

 

 

"Geçirdiğim operasyonun ardından sağlığım el verdiği kadar ikinci başkanım ve başkan yardımcılarım başta olmak üzere ilgili mesai arkadaşlarımla birlikte  Galatasaray  ımızın sorunlarını çözmeye yönelik çalışmalara ara verilmeksizin devam edilmiş ve bu süreçte mali raporlar da hazırlanarak sonuçlandırılmıştır. Bilindiği gibi gerektiği takdirde de resmi sitemizden ilgili konulara ilişkin açıklamalar yapılmıştır. Kulübümüz resmi mecralarında yayınlanan bütün açıklamalarda , bizzat  Bilgim  , katkım ve nihayetinde  onayım  vardır.  Galatasaray  Spor Kulübü gibi 115 yıllık bir geçmişe sahip kurumsal bir yapıda zaten aksi de düşünülemez."

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 3 =