Epic   Games  Store oyun marketi  üzerinden  dünyanın en çok sevilen oyunlarından olan  GTA  5’in  ücretsiz  olacağı gündeme bomba gibi düştü. Eğer iddia doğru çıkarsa  GTA  5  ücretsiz  indirilebilecek.

haber7
0

Dünyanın en popüler oyunlarından biri olan  GTA  5 hakkında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.  Epic   Games  Store twitter hesabı üzerinden  GTA  5’in ücretsiz indirileceğini görseliyle birlikte kısa süreliğine tweet attı ve ardından kaldırdı. Rockstar  Games  imzalı efsane oyun , henüz  Epic  içerisinde aktif edilmiş değil. Gün içinde aktif edileceği aktarılan bu coronavirus döneminde sevindiren hediye , söylendiği kadarıyla 21 Mayıs tarihinde kadar sürecek. Oyunu 21 Mayıs tarihinden önce alanlar ise firmanın açıklamasına göre “sonsuza kadar”  Epic   Games  Store kütüphaneleri içerisinde tutabilecek ve istedikleri zaman oynayabilecek. 

GTA 5 ÜCRETSİZ OLDU MU?

Epic Store un ücretsiz kampanyası bugün (Perşembe) 18.00 itibariyle başlayacak ve 21 Mayıs 18.00 a kadar devam edecek. Bu tarihler arasında  GTA  5 i ücretsiz kütüphanenize eklerseniz oyun sonsuza kadar sizde kalacak.  GTA  5 senaryosu ve  GTA  Online ın keyfini çıkarabileceksiniz.

Dünya genelinde 120 milyonun üzerinde kopya satan  GTA  5 , şu anda tarihin en çok satan üçüncü oyunu konumunda bulunuyor.  GTA  5 in önünde birinci sırada Tetris (1984) , ikinci sırada ise Minecraft var.  GTA  5 , çıkışından altı yıl sonra 2019 da bile 15 milyon adetin üzerinde kopya satmayı başarmıştı.

EPIC  Games   GTA  5 ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 1 =