Son  dakika  haberi :Van'ın Özalp ilçesinde teröristler , Vefa Sosyal Destek Grubuna silahlı  saldırı  düzenledi. Saldırıda 2 kişi şehit oldu ,  dakika  haberleri">alçak  saldırıya tepki açıklamalar peş peşe geldi.

haber7
0

Son  dakika  haberi:  Van  da vatandaşlara yardım için canını dişine takan  Vefa Destek  Grubu çalışanlarına yönelik düzenlenen alçak saldırının ardından tepkiler çığ gibi yükseldi.

 

İçişleri Bakanı Soylu:"Mübarek Ramazan Günü nde , gayesi yalnızca insanımıza hizmet götürmek olan Vefa Sosyal Destek Grubuna saldırarak iki kardeşimizi katlettiler. Bu topraklarda , ne kadar çabalarsanız çabalayın , ne yaparsanız yapın , "Yenileceksiniz , ve Cehennem e sürüleceksiniz!"

İletişim Başkanı Altun: "Devletimiz bu hain  terör  örgütüne mübarek Ramazan günü gerçekleştirdiği bu alçak saldırının hesabını soracaktır. Siyaset şemsiyesi altında PKK , FETÖ ve DHKP-C gibi  terör  örgütlerine payanda olanlara da bunun hesabını hem devletimiz hem milletimiz soracaktır."

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal:"Size sempati duyan ,savunan , yaslanan ,destek olan her bir kişi bu caniliğe ortaktır. Sağlık çalışanlarına saldırdınız ,hastaneleri ,okulları yaktınız ,öğretmenlerimizi , masum çocuk ,genç ve kadınları katlettiniz. Şimdi ise yardıma koşan insanlara saldırıyorsunuz. Sonunuz yakın."

 

 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 6 =