Beşiktaş'ta geçtiğimiz cuma günü açıklanan 2 vaka ile birlikte toplam pozitif sayının 10'a çıkmasıyla tüm  antrenmanlar   iptal  edildi.

haber7
0

Beşiktaş ta bugün açıklanan  koronavirüs  testleri sonucu 8 yeni pozitif vakanın çıkmasıyla büyük bir şok yaşanıyor. Siyah beyazlılar cuma gününden itibaren tesiste yapacağı 4 günlük ilk etap kampını  iptal  etti.

 

 

Pozitif vakalar içinde futbolcuların da olması ve tesisin son iki haftadır kullanılıyor olmasından dolayı , Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri nin gün içinde  karantinaya  alınarak kapatılması bekleniyor. POZİTİF VAKALAR İÇİNDE 1 FUTBOLCUNUN DA OLDUĞU ÖĞRENİLDİ Öte yandan şu ana kadar edinilen bilgilere göre , bugün açıklanan vakalarda 1 futbolcu , 2 teknik ekip ve 5 çalışanın test sonucu pozitif çıktı. BAŞKAN ÇEBİ POZİTİF Bu arada  Beşiktaş  kulübü yaptığı açıklamada Başkan Ahmet Nur Çebi nin de testinin pozitif çıktığını açıkladı. YURTTA KALAN FUTBOLCULAR BİR KAÇ GÜN İÇİNDE KARANTİNADAN ÇIKACAK Bu arada yurt dışından gelerek  karantinaya  giren Kevin Prince Boateng , Jeremain Lens , Adem Ljajic , Victor Ruiz ve Pedro Rebocho nun bir kaç gün sonra kaldıkları yurttan çıkacakları öğrenildi. Ayrıca Siyah-beyazlılarda dün yapılan toplam 100 test arasında bu 5 futbolcunun bulunmadığı , daha önce testleri sağlık ekipleri tarafından yurtta yapılan 5 ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 3 =