Dünya Kovid-19'dan gelen iki son  Son Dakika  haberleri">dakika  sürprizine kilitlendi.  Son Dakika  haberleri">dakika  haberleri">Avrupa  İlaç Kurumu , yeni tip koronavirüs aşısının "en iyimser senaryo" dahilinde bir yıl sonra hazır olacağını açıkladı. Dünya Sağ

haber7
0

Son  Son Dakika  haberleri">dakika  Haberi: Çin in  Wuhan  kentinden dünyaya yayılan yeni tip koronavirüse karşı hem  Son Dakika  haberleri">dakika  haberleri">aşı  hem de ilaç bulma çabaları sürüyor.

Konu ile alakalı bir açıklama yapan  Son Dakika  haberleri">dakika  haberleri">Avrupa  İlaç Kurumu ,  Son Dakika  haberleri">Kovid-19  aşısının "en iyimser senaryoda" bir yıl sonra hazır olacağını açıkladı.

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Baş Bilim İnsanı  Soumya Swaminathan  ise video konferans yoluyla düzenlediği basın toplantısında ,  Son Dakika  haberleri">Kovid-19  u kontrol almanın 4 ila 5 yıl arasında sürebileceğini söyledi.

AYRINTILAR GELİYOR...

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: HABER7

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 2 =