Radyo ve Televizyon Üst Kurulu  Başkanı  Ebubekir  Şahin  , CHP'li  Engin  Altay'ın kendine yönelik yaptığı eleştirilere ilişkin , "Bir taraftan her hafta gözünüze kestirdiğiniz kanallara ceza verilsin diye dilek&

haber7
0

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu  Başkanı  Ebubekir  Şahin  ,  CHP  Milletvekili  Engin   Altay  ın kendisine yönelik yaptığı eleştirilere sosyal medya hesabından cevap verdi.  Şahin  , "Bir taraftan her hafta gözünüze kestirdiğiniz kanallara ceza verilsin diye dilekçeler gönderip bir taraftan da “televizyonlara neden ceza veriliyor” diye hezeyan içinde kamunun saygın bir Üst Kuruluna ve Üyelerine ağza alınmayacak hakaretleri yapmak ne garip bir ironidir" dedi.

 

Ebubekir  Şahin  , şu ifadeleri kullandı: 

Sayın Grup Başkanvekili  Engin   Altay  , çok şükür benim RTÜK’e seçilmemde partinizin hiç bir katkısı bulunmamaktadır. Son iki seçimdir  CHP  kontenjanından seçilen üyelerimizin iktidar partisinin oylarıyla Üst Kurulumuzda görev yaptığını unutmamanızı dilerim.

 

Sırf siyaset yapmak adına böyle basit sözlerle hakaret ederek siyasi baskı ve tehditle şahsımı , üyelerimizi ve kurumumuzu hedef almak ana muhalefet partisinin akil adamı gibi görünen sizin gibi birine yakışmamıştır.

Bir taraftan her hafta gözünüze kestirdiğiniz kanallara ceza verilsin diye dilekçeler gönderip bir taraftan da “televizyonlara neden ceza veriliyor” diye hezeyan içinde kamunun saygın bir Üst Kuruluna ve Üyelerine ağza alınmayacak hakaretleri yapmak ne garip bir ironidir.

Bilmelisiniz ki , bu tür hedef göstermeler , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 7 =