Mercedes-Benz Finansal Hizmetler'in  mayıs   ayında  sunduğu kampanyalar kapsamında , otomobil ve hafif ticari araçlarda avantajlı ödeme koşulları ve uygun faizler  Mercedes  sahibi olmak isteyen tüketicilere sunuluyor.

haber7
0

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler , 0 km otomobil alımlarında  mayıs  ayına özel finansman seçenekleri sunuyor.

Mercedes-Benz A-Serisi , B-Serisi , CLA , GLA , C-Serisi (Sedan Hariç) ve E-Serisi modellerinde 36 aya varan vade ile yüzde 1 ,17 faizli kredi seçenekleri sunuluyor.

Mercedes-Benz C-Serisi Sedan modellerinde ise  mayıs  ayına özel yüzde 0 ,39 faizli ve 12 ay vadeli 185.000 TL kredi imkanı sunuluyor.

Mercedes-Benz Sertifikalı Kullanılmış Otomobiller de ise 80.000 TL ye 36 aya kadar yüzde 1 ,17 faiz oranından faydalanılabiliyor.

HAFİF TİCARİ ARAÇ KAMPANYASI DA VAR

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler Vito ya sahibi olmak isteyen müşterilerine , Mercedes-Benz Kasko tercih ettiği takdirde 150.000 TL kredi için , 48 ay vade ve yüzde 0 ,95 faiz avantajından faydalanabiliyorlar.

Used1 İkinci el araç alımlarında avantajlı fiyatlara ek olarak Mercedes-Benz Kasko ya özel , yüzde 0 ,99 faiz oranı ve 1.860 TL den başlayan aylık ödemelerle ikinci el alımlarında da fırsatlar devam ediyor.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 4 =