Geçtiğimiz günlerde  Kanal D  Ana Haber'deki görevinden "Yeni bir hayata başlayacağım" diyerek istifa eden  Buket   Aydın  , 7  yıllık  eşi Erce Baykal'dan bir  günde  boşandı.

haber7
0

Geçtiğimiz haftasonu da  Kanal D  deki ana haber sunuculuğu görevinden istifa eden  Buket   Aydın  bugün Beykoz 1. Aile Mahkemesi nde görülen dava sonunda eşi Erce Baykal dan boşandı. Son derece sessiz sedasız ve gizlice yapılan duruşmada iki tarafta da birbirinden hiçbir şey talep etmeyince boşanma tek celsede sonuçlandı.

1 GÜNDE BOŞANDILAR

Buket  Aydın  ın avukatı Altın Mimir in katıldığı duruşmada çocukları da olmadığı , her iki taraf da herhangi bir talepte bulunmadığı için tek celsede boşanma gerçekleşmiş oldu.Taraflar Yargıtay a başvurma talebinde bulunmayacaklarını ibraz etmeleri nedeniyle boşanmada bir günde kesinleşmiş oldu.

İSİTFA AÇIKLAMASINDA "DURUP , DİNLENİP YENİ BİR YOLA ÇIKMAK İSTİYORUM" DEMİŞTİ

Ünlü sunucu  Buket   Aydın  da  Kanal D  den ayrılırken yaptığı açıklamada "Yepyeni bir hayata" başlayacağının sinyallerini vermişti. 

Aydın , istifa açıklamasında "16 yıldan beri size haber verme görevimi layığıyla yerine getirebilmek adına büyük bir özveriyle çalışmaktayım. Bu yaklaşımın tezahürü olarak son 2 yıldır Demirören Medya Grubu bünyesinde üstlendiğim ağır sorumluluğumu gereği gibi ifa etmek için yaşadığım yorgunluk beni ve ailemi yıpratmış durumda. Durup dinlenip , yeni bir yola ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 4 =