Akıllı telefon pazarında son dönemin en hızlı yükselen markalarından olan  Xiaomi  hayranlarını üzen mesaj , bu kez şirketin CEO'sundan geldi.  Xiaomi  CEO'sunun sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımda , gü

haber7
0

Akıllı telefon pazarında son yıllarda yaptığı atakla Apple ın hemen ardından dördüncü büyük oyuncu konumuna yükselen Xiaomi CEO su Lei Jun un bir paylaşımı , markanın milyonlarca tutkununu hayal kırıklığına uğrattı.

Xiaomi  CEO  su Lei Jun un sosyal paylaşım sitesi Weibo da kitap okumakla ilgili fotoğraflı bir paylaşım yaptı. Ancak Weibo nun Twitter dakine benzer bir şekilde , paylaşımın yapıldığı cihazın bilgisinin paylaşıma eklenmesi özelliğini hesaba katmayınca ,  Xiaomi   CEO   sunun  gündelik hayatında  kullandığı  telefonun iPhone olduğu da  ortaya  çıkmış oldu.

TEPKİ SONRASI SİLİP XİAOMİ İLE PAYLAŞIM YAPTI

Xiaomi hayranlarının tepkisine neden olan bu olayın ardından ,  Xiaomi   CEO  su Lei Jun , iPhone ile yaptığı bu paylaşımını silip , bu kez  Xiaomi  Mi 10 Pro ile paylaşım yaptı. Ancak  CEO  un attığı bu geri adıma karşın ,  Xiaomi  markasını yakında takip eden bir çok kullanıcı , sosyal medya üzerinden yaşadıkları hayal kırıklığını dile getirdi.

HUAWEİ VE REALME  CEO  LARI DA YAKALANMIŞTI

Xiaomi  CEO   sunun  başına gelen bu durum , daha önceki geçen yıllarda Huawei ve Realme gibi akıllı telefon markalarının başına da gelmiş , söz konusu şirketlerin  CEO  ları da iPhone kullanırken ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 9 =