Marmaris'te , psikolojik sorunları olduğu öne sürülen süpermarkette  kasiyer  olarak çalışan Altan Keskin'in (33)  cesedi  , karaya vurmuş halde bulundu.

haber7
0

Süpermarket zincirinin Marmaris teki şubesinde  kasiyer  olarak çalışan Altan Keskin (33) , 5 gün önce kayboldu. Keskin in ailesi , meraklanarak polise gidip , oğulları için  kayıp  ihbarında bulundu. Polis , 5 gün boyunca yaptığı araştırmada Keskin’in izine ulaşamadı. Bugün ilçe merkezine 8 kilometre uzaklıkta olan koruma altındaki Günnücek Milli Parkı Sahili nde bir  ceset  olduğu ihbarı yapıldı.

Olay yerine gelen polis ekipleri , ilk incelemede cesedin , 5 gün önce  kayıp  ihbarı yapılan Altan Keskin e ait olduğunu tespit etti. İlçe Devlet Hastanesi ne kaldırılan cesette yapılan ilk incelemede , keskin aletle ya da ateşli silahla yaralanma izine rastlanmadı. Keskin’in cansız bedeni , kesin ölüm raporu için Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Öte yandan Altan Keskin in uzun süredir psikolojik rahatsızlığından dolayı tedavi gördüğü öğrenildi. Yüzme bilmediği de öğrenilen Keskin’in cep telefonunu kapatıp üzerindeki kimlik ve belgeleri karaya bırakarak elbiseleri ile denize açıldığı tespit edildi. 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 5 =