Erzurum'da  Baldızı  Hülya Özmen (29) ile bacanağı Fatih Özmen'i (27)  pusu  kurarak öldüren Mükremin Turan'ın (41) 4 dolu şarjörle olay yerine gittiği tespit edildi. Mükremin Turan , verdiği ifade

haber7
0

Bacanağını öldürmek için evlerinin önünde beklediğini anlatan Turan , "Tabancanın ucuyla camı tıkladım. Fatih kafasını çevirip beni görünce panikledi. Fatih in kafasına doğru tetiğe bastım. Hülya ya ateş ettiğimi hatırlamıyorum. Ancak Hülya nın yere düştüğünü görünce kendi kendime Ben Hülya ya dokunmayacaktım , bunu şimdi niye vurdum dedim" diye konuştu.

Çifte cinayet , 9 Mayıs günü saat 22.00 sıralarında Palandöken ilçesindeki Hüseyin Avni Ulaş Mahallesi nde meydana geldi. Taciz ve darp iddialarıyla uzman çavuşluktan atılan evli ve 2 çocuk babası Mükremin Turan , iddiaya göre bacanağı Fatih Özmen in eşi Fatma Turan a yaptığı espriden yola çıkarak , ikilinin ilişki yaşadığından şüphelendi , bacanağını öldürmek için  pusu  kurdu.

Turan , çiftin evlerinden çıkıp 25 LE 192 plakalı otomobillerine bindiği sırada önce bacanağına ardından baldızı Hülya Özmen e tabancayla ateş etti. Fatih Özmen , olay yerinde eşi ise kaldırıldığı hastaneye yaşamını yitirdi.  Mükremin Turan  , bir süre sonra eşi Fatma Turan ın cep telefonuna Bu da senin  Kan  paran mesajı ile hesabına havale ettiği 32 bin TL lik dekontu gönderdi.

Havaledeki açıklama bölümüne  Kan  paran hayırlı olsun yazan Turan , kaçtığı beyaz renkli otomobille yakalandı. Turan ın üzerinden 3  şarjör  ile 61 mermi çıktı.  Mükremin Turan  , sevk edildiği ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 6 =