Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde 7 gün önce evinden denize gideceğini söyleyerek çıkan ve bir daha kendisinden haber alınamayan  doktor  Orhan Bican’ın  cesedi  bulundu.

haber7
0

Gazipaşa ilçesinde anne ve babasıyla yaşayan doktor Orhan Bican , Perşembe günü saat 11.00 sıralarında denizde yüzmek istediğini belirterek evden ayrıldı ve o tarihten sonra kendisinden haber alınamadı. Kızılin sahilinde kıyafetleri bulunan 36 yaşındaki  doktor  Orhan Bican’ı aramak için Alanya Sahil Güvenlik Komutanlığı ve Dalış Emniyet Güvenlik Arama ve Kurtarma Özel Timi (DEGAK) çalışma yürüttü. Doktoru arama çalışmaları sürerken , bugün saat 13.30 sıralarında Kızılin sahilinde yaklaşık 10 metre açıkta avlanan balıkçılar , bir ceset gördüklerini belirterek , polis ekiplerine ihbarda bulundu.

Polisler olay yerine gelirken , aynı zamanda konu Sahil Güvenlik Komutanlığı’na da bildirildi. Bölgede  ceset  bulunduğu bilgisini alan  doktor  Bican ın anne ve babası da olay yerine geldi. Bir süre sonra denizde bulunan  ceset  kıyıya çıkartıldı. Üzerinden kimlik çıkmayan  ceset  baba Ferruh Bican tarafından teşhis edildi.  doktor  Bican ın  cesedi  kesin ölüm sebebinin tespiti için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı. Bican ın Gazipaşa Havalimanında görev yaptığı ve üç ay önce görevinden ayrıldığı öğrenildi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 5 =