Konya’nın Ereğli ilçesinde , esnaf tarafından şiddetli öksürüğü olduğu fark edilen N.D. (42) , hastaneye götürmek isteyen sağlık ekiplerine zor  anlar  yaşattı. Polis ve sağlık ekiplerinin ikna etmesiyle

haber7
0

Boyacı Ali Mahallesi Devlet Bahçeli Meydanı’nda dükkanları olan esnaf , çarşıda dolaşan N.D. adlı kadının şiddetli öksürüğü olduğunu fark edince koronavirüs şüphesiyle polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. 

İhbarla gelen , özel kıyafetli sağlık görevlilerinin hastaneye götürmek için ambulansa bindirmek istediği N.D. yürüyerek , uzaklaşmaya çalıştı. Bu sırada polis ekipleri , N.D.’nin peşinden gitti.

Ekipleri uzun süre uğraştıran ve hastaneye gitmemek için direnen N.D. , ikna edilerek , ambulansa bindirildi.  Covid-19 testi yapılmak üzere Ereğli Devlet Hastanesi’ne götürülen N.D.’nin ateşinin de yüksek olduğu belirtildi. N.D. , hastanede gözlem altına alındı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 6 =