Mucize   Doktor  isimli dizi projesinde Otizm ve Savant Sendromuyla mücadele eden cerrahi asistan rolünü üstlenen  Taner   Ölmez  , televizyon ekranların şimdiye kadar birbirinden farklı rolleri oynamasının sebebini  itiraf  etti. Oyun

haber7
0

Mucize  Doktor  adlı dizi projesiyle başarı basamaklarını hızla tırmanan oyuncu  Taner  Ölmez , "İlk Senaryo İlk Film Yarışması" kapsamında , Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı nca (TÜRSAK) tarafından gerçekleştirilen Senaryo Sohbetleri programının konuğu olarak ağırlandı.

Bora Talat Oyacı’nın moderatörlük koltuğunda oturduğu , TÜRSAK’ın YouTube kanalı üzerinden yayınlanan ‘’Oyuncu Gözüyle Senaryo’’ isimli söyleşinin davetlisi  Taner  Ölmez ,  samimi  açıklamalarda bulundu.

Mucize Doktor’da oynadığı rol sayesinde geniş yelpazede izleyici kitlesine ulaşarak son dönemlerde popülaritesini artıran  Taner  Ölmez , kariyerinde devamlı olarak gelişim gösterebileceği birbirinden farklı rolleri seçmeye özellikle dikkat ettiğini sözlerine ekledi.

Aynı projelerde yer almaktan kaçındığını ve kendisine bu yönde gelen teklifleri ısrarla geri çevirdiğini vurgulayan  Taner  Ölmez , "Oyuncular , başarılı olduğu rolün devamı niteliğinde teklifler alıyor maalesef. Ancak ben buna direniyorum. Bu yönde çok teklif aldım ama ben geçen sene bunu oynadım yani diye cevap veriyorum. Oyuncunun kolaya kaçmaması gerekir. Aynı işlerin içinde olmamak , farklı projeler yapmak için elimden geldiğince direniyorum. şeklinde ifadelere yer vererek oyunculuk hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

TANER ÖLMEZ: BENİ BİRAZ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 3 =