Televizyon ekranlarından birbirinden ilginç olayların perde arkasını gün yüzüne çıkaran  Esra  Erol'da programının sunucusuna özel  duygulandıran   doğum   günü  sürprizi hazırlandı. Program ekibi t

haber7
0

Katılan konukların yaşadığı sıradışı olayların masaya yatırılarak bilinmeyen tarafının gözler önüne serildiği  Esra   Erol  da programının sunucusunun canlı yayında  doğum  günü kutlandı. Program ekibi tarafından 38.yaş günü için hazırlanan  sürpriz  hem sunuculuk koltuğunda oturan  Esra   Erol  un hem de ekran başındaki izleyici kitlesini bir hayli duygulandırdı. 

Gerçekleştirilen canlı yayın sırasında program ekibinin devreye girmesiyle beraber yeni yaşına giren  Esra   Erol  un çocukluk fotoğrafı ekrana yansıtıldı. Ardından , öğretmenlerinin kendisini duygu dolu kelimelerle anlatması üzerine  Esra   Erol  duygulanıp mutluluktan gözyaşlarını tutamadı. 

Programda öğretmenlerini görür görmez şaşkınlığını gizleyemeyen ve hiç beklemediği bir anda unutulmayacak bir  doğum  günü kutlamasıyla karşılaşan  Esra   Erol  , yaşadığı tarifi mümkün olmayan duyguyla ne söyleyeceğini bilemedi ve ekran başındaki seyirciler de onun bu heyecanına ortak oldu.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 1 =