Balıkesir'de , yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle İl Hıfzıssıhha Kurulu kararınca  sokağa   maskesiz   çıkmak  yasaklandı.

haber7
0

Balıkesir de , İl Hıfzıssıhha Kurulu kararınca  maskesiz   sokağa  çıkmak yasaklandı. Konuyla ilgili olarak  Balıkesir  Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi:

"Balıkesir de Vali Ersin Yazıcı başkanlığında toplanan İl Hıfzıssıhha Kurulu  maskesiz   sokağa  çıkmayı tamamen yasakladı. Daha önce açık ve kapalı belirli alanlarda maske zorunluluğu getiren kurul yasak kapsamını tüm kente yaydı.  Balıkesir  İl Hıfzıssıhha Kurulu önceki kararlarında pazar yerleri , marketler , toplu çalışma alanları ve toplu taşıma araçlarında  maske  zorunluluğu getirmişti. Bugünkü kararda ise cadde , sokaklar , parklar , alış veriş merkezleri gibi tüm açık ve kapalı alanlar yasak kapsamına alındı."

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 4 =