Ramazan  ayının güzelliğini evlerinde keşfetmek isteyen  çocuklar  , Server Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’nin yeni  yarışmasına  büyük ilgi gösterdi.

haber7
0

Çocuklara  namaz  alışkanlığı kazandırmak amacıyla daha önce de başarılı etkinliklere imza atan  Server Gençlik  , “Haydi Çocuklar  namaza   Ramazan  Özel” yarışmasını duyurdu.

Koronavirüs (Covid-19) önlemleri çerçevesinde evlerinde kalan 41 bin çocuk , yarışmaya kaydoldu.  Ramazan  sonuna kadar devam edecek yarışmanın katılımcıları ,  namaz  vaktinde tek başına veya ebeveynleriyle birlikte evde cemaatle  namaz  kılarak puan kazanmaya başladı.

120 KİŞİYE ÇEKİLİŞLE AKIL OYUNLARI

Hem  Ramazan  ayının güzelliğini keşfetmek , hem de bol bol  ödül  kazanmak isteyen herkesin katılabileceği  yarışma  16-30  Ramazan  1441 (9-23 Mayıs 2020) tarihlerini kapsıyor.

Sloganı “Namazını evde kıl , puanları topla , ödülünü al!” olarak belirlenen bu yıla özel yarışmaya katılan çocuklar , evlerinde  namaz  kılarak puan kazanıyor.

Ailelerin kendi çocuklarına da hediyeler verebileceği  yarışma  sonucunda , çekilişe katılma hakkı kazanan 6-13 yaş arası 120 çocuğa akıl oyunları hediye edilecek.

Hediye kazanan kişiler www.haydicocuklarcamiye.com ile sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

SERVER GENÇLİK HAKKINDA

Server Gençlik ve Spor Kulübü Derneği; gençlerin gelişimine katkı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 3 =