Adana'da , devamlı olara  uyuşturucu  ticareti yapıldığı ihbar edilen  Mahalleye  , 400 kişilik  polis   baskını  yapıldı.

haber7
0

Terör gibi uyuşturucuyla da mücadelede göz açtırmayan güvenlik güçleri ,  Adana  nın Yüreğir ilçesine bağlı Çamlıbel Mahallesi ne baskın düzenledi. Sık sık  uyuşturucu  satıldığı bilgisiyle  Mahalleye   operasyon  düzenleyen  polis  , bölgeye adeta çıkarma yaptı.

400 POLİS İLE BASKIN

Polis mahallede  uyuşturucu  satışının önüne geçmek için aralarında özel harekat , çevik kuvvet , asayiş şube müdürlüğünde görevli yunus ekiplerinin de olduğu 400 polisle mahalle abluka altına alındı. 

Çevik kuvvet ve özel hareket polisleri mahalledeki 60 noktaya yerleştirilerek eller tetikte nöbet tutarken , narkotik polisleri de mahallenin giriş ve çıkışlarına kurdukları kontrol noktalarında  Mahalleye  giren bütün araç ve şahısları tek tek aradı.

Yunus ekipleri de motosikletlerle sürekli sokaklarda devriye attı. Durdurulan araçlar polisler tarafından didik didik arandı.

Ayrıca hassas burunlu narkotik köpeği de araçlarda arama yaptı.  polis  köpekle  uyuşturucu  saklanabilecek noktalarda da arama yaptı. Yapılan uygulamalarda yüzlerce araç ve şahıs sorgusu yapıldı. 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 2 =