Mucize   Doktor  dizi projesinde Başhekim Adil Çelik rolünü üstlenen ve şimdilerde karantina sürecini evinde değerlendiren Reha Özcan eşi ile tanışma öyküsünü anlattı. Yoğun çalışma tempos

haber7
0

Oyuncu kadrosunda yer aldığı  Mucize   Doktor  adlı yapımda göz dolduran sahneleriyle seyircisinin takdirini toplayan  Reha Özcan  , Korona Virüsü salgınından ötürü dizinin ekran hayatına ara vermesi üzerine evinde karantina sürecine girdi. Çekimlerin belirli bir süreliğine ertelenmesinin ardından evinde ailesiyle beraber zaman geçirme fırsatı yakalayan  Reha Özcan  , geçirdikleri yayın dönemi içerisinde çok fazla çalışıp yorulduklarının özellikle altını çizdi.

İlk 1 aylık karantina döneminin iyi geçtiğini vurgulayan  Mucize   Doktor  un yakından takip edilen oyuncusu  Reha Özcan  evde kalmayı bir hayli özlediğini ve eşi ile evlendiklerinden beri ilk defa 50 gün aynı evde olduklarına ilişkin  samimi  itiraflarda bulundu.

Öte yandan evinde gerek eşi gerekse çocuklarıyla eğlendiklerini belirten  usta  oyuncu , “Doğru insan ile evlendiğimi ancak şimdi öğrendim” şeklinde ifadelere yer vererek evlilik hakkındaki düşüncelerini dile getirdi.

20 yıldır mutlu bir evlilik yaşadığını sözlerine ekleyen  Mucize   Doktor  oyuncusu  Reha Özcan  şaşırtıcı tanışma öyküsünden de bahsederek “Ben askere 78  Kilo   gittim  , 110  Kilo  geri geldim. Ablam beni sen aktörsün  Kilo  vermelisin diyerek diyetisyene götürdü. Diyetisyene inanmazdım ama Yeşim beni 2 senede 80 kiloya düşürdü. Ben de evlilik teklifi ettim” ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 8 =