Vestel  VFit  akıllı  ürün ailesinin yeni üyesi  Vestel   akıllı  Saat  satışa  sunuldu.

haber7
0

Şık tasarımı , ulaşılabilir fiyatı ve kişiselleştirme özellikleriyle dikkat çeken ürün , Vestel’in sağlıklı yaşamı destekleyen mobil uygulaması VFit+ ile entegre olarak kullanıcıya kolaylık sağlıyor.

Vestel  akıllı  Saat kullanıcıların beğenisine sunuldu. 8 farklı spor modu , kalp atışı ölçümü , uyku takibi , adım ve mesafe ölçümü özelliklerine sahip  akıllı  saat aynı zamanda nefes egzersizi ve müzik kontrolü yapmanızı da sağlıyor. Vestel’in sağlık ve spor ekosistemi VFit ile entegre olan  Vestel   akıllı  Saat sayesinde kullanıcılar hem Vfit+ uygulamasından hem de  akıllı  saatlerinden günlük sağlık ve spor göstergelerini takip etme imkanı bularak sağlıklı yaşamın kapılarını hiç zorlanmadan , kolay ve pratik bir şekilde aralıyor.

Evlerde geçirilen zamanın arttığı bugünlerde , hareketsizliğin önüne geçmek ve formda kalmak için evde spor yapan bireyler , koşu bandında ya da evde yoga seansında  Vestel   akıllı  Saat ile harekete geçebilecek. Ürünün uyku takibi ve kalp atışı ölçümü sayesinde sağlık için büyük önem taşıyan uyku kalitesi de ölçümlenebilecek. Kendine vakit ayırıp rahatlamak isteyenler ise müzik kontrolü ve nefes egzersizi özelliği ile rahatlayabilecek. Ürünleriyle her zaman tüketicinin hayatını kolaylaştırmaya odaklanan  Vestel  ,  akıllı   saati  ile de aynı faydayı hedefliyor.  Vestel   akıllı  Saat çağrı , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 5 =