Son dönemlerde gerçekleştirdiği açıklamalarla medya gündeminden düşmeyen medya patronu  Acun   Ilıcalı  , Avrupa'dan bir futbol kulübü satın almayı düşündüğünü dile getirmişti. Kar

haber7
0

TV8 kanalının sahibi  Acun   Ilıcalı  , geçtiğimiz günlerde CNN Türk ün düzenlediği sosyal medya programının konuğu olarak ağırlanıp gerek özel gerekse iş yaşantısına dair samimi açıklamalarda bulunmuş ve canlı yayında bombayı patlatarak Avrupa da bir futbol kulübü almayı hedeflediğini paylaşmıştı.

Ünlü medya patronu  Acun   Ilıcalı  nın gerçekeştirdiği bu açıklamanın akabinde , Türk iş insanı Işıtan Gün’ün başkanlığını üstlendiği Hollanda Ligi Eredivisie takımlarından Fortuna Sittard’ı satın aldığına yönelik iddialar ileri sürülmeye başlanmıştı.

Yayıncı kuruluşta ise spor yorumculuğu görevini icra eden Raşit Altun , kişisel Twitter hesabı üzerinden "Acun  Ilıcalı  , başkanlığını Türk iş insanı Işıtan Gün’ün yaptığı Hollanda Ligi Eredivisie takımlarından Fortuna Sittard’ı satın aldı" şeklinde bir gönderi yayınlamıştı.

Fakat işin gerçeği gün yüzüne çıkarak , yapımcı ve sunucu  Acun   Ilıcalı  nın , Işıtan Gün ile 3 ay önce kulübü satın almak adına görüşme gerçekleştirdiği , fakat toplantıdan herhangi bir sonuç çıkmadığının bilgisine ulaşıldı.

Medya gündeminde tüm bu gelişmeler yaşanırken televizyon dünyasının önde  gelen  isimlerinden  Acun   Ilıcalı  ya Türkiye den sürpriz bir çağrı yapıldı. Liglerde şampiyon olmayı garantileyen tek takım olan  TFF  3. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 5 =