Televizyon ekranlarında hafta için her gün yayınlanan yemek yarışması programı  Zuhal  Topal'la Sofrada'da  sunucuyu   çileden   çıkaran  bir hadise meydana geldi. Final gününde yarışan gelinin haksız puanla

haber7
0

Kayınvalideleri ile beraber katılan gelinlerin kendilerine yapılan puanlamada diğer rakiplerini geçip büyük ödülü kazanabilmek için yarıştığı  Zuhal   Topal  la  Sofrada  isimli yemek yarışması programında  sunucuyu  deliye döndüren yeni bir kriz daha yaşandı. Program esnasında yarışmacılar tarafından çeşitli bahaneler öne sürülerek haksız puanlama gerçekletirmesi , yemek ve sunum/masa düzeni gibi etmenlerin değil de rakiplerin söylem ve eylemlerine göre hareket edilmesi durumu yaşandı.

Kendi gelinlerinin en yüksek puanı alarak yarışmanın birincisi olabilmesini isteyen kayınvalideler , rakiplerine hak ettikleri puanlarını vermemesi sunucu  Zuhal   Topal  ın da gözünden kaçmayarak yarışma esnasında isyan etmesine neden oldu. 8 Mayıs Cuma tarihinde  Zuhal  Topal’la  Sofrada  haftanın finali bölümü izleyici kitlesiyle buluştu. Bu hafta yarışmaya katılan Sultan hanımın kendi gelini için 7 puan veren kayınvalide için kullandığı ifadeler hem ekran başındaki seyircileri hem de  sunucuyu  şaşkına çevirdi.

Elinde 7 ve üzeri puan ile bir de 4 puanı kalan Sultan hanım , 4 puan verince  Zuhal   Topal  bu olaya oldukça öfkelendi. Sultan hanım , “Benim masama o 7 verdi. Fazla puan veremezdim. Benim dört dörtlük masama kaynanan 7 veriyor ise ben sana neden 7 veriyorum” şeklinde sözler sarf etmesi üzerine programın sunucusu anında devreye girdi. 

...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 1 =