Hyundai  , Koronavirüs salgını döneminde  Hyundai  Kapınızda projesiyle satış süreçlerini kolaylaştırıyor. Projenin amacı ,  Hyundai  modelleri içinden birini seçtikten sonra satış işlemlerinin evden çıkma

haber7
0

Ayrıca  Hyundai  Assan , teslimat öncesinde de ücretsiz araç dezenfekte hizmeti gerçekleştirecek.

Banka işlemleri de dahil tüm evrak süreçleri ,  Hyundai  Yetkili Satıcıları tarafından gerçekleştirilecek. Trafik tescil ve ruhsat işlemleri tamamlanan araç , sahibine çekici ile teslim edilecek.

 

Tüm bu işlemlere ek olarak , dezenfeksiyon hizmeti de ücretsiz bir şekilde yapılacak. Satış danışmanları , hizmet esnasında maske ve eldiven kullanacak. Tercih edilen  Hyundai  modelleri , satışı yapılırken hem kendi hem de müşterilerin sağlıkları ön planda tutulacak ve sosyal mesafe de korunacak.

 

Nisan ayında başlatılan şimdi al daha sonra öde kampanyası Mayıs ayında da devam edecek. İstediği  Hyundai  modelini hemen teslim alan müşteriler , kredi ödemelerini 3 ay sonra ödemeye başlayacaklar.

Satış sonrasındaki hizmetlerini de sürdüren  Hyundai  Assan , 1 Mart-30 Mayıs 2020 tarihleri arasında garantisi biten binek araçların garanti kapsamındaki ücretsiz onarımlarını , 31 Mayıs 2020 tarihine kadar uzatmıştı. Bu uygulama ay sonuna kadar devam edecek.

Hyundai Assan Genel Müdürü Murat Berkel ,  Hyundai  Kapınızda projemiz sayesinde artık yeni  Hyundai  modelleri içinden tercih yapmak ve satın almak için çok fazla zaman harcamaya ve banka işlemleriyle uğraşmaya gerek kalmayacak. Hatta , satış öncesi yeni modellerimiz hakkında ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 7 =