Amasra  CHP Belediye Başkanı Recai Çakır , Anneler Günü nedeni ile bugün , Belediye binasına bir din görevlisi davet ederek , kendisinden Kur'an okumasını ve anneler için dua etmesini rica etti. Bartın'ın Am

haber7
0

Bartın ın  Amasra  Belediye Başkanı  Recai Çakır  ,  Ramazan  ayında bir gurup arkadaşı ile ulu orta  alkol  alıp , yüksek sesle müzik dinleyince ilçe halkının tepkisini çekmişti. İlçenin en güzel yerlerinden biri olan "Ağlayan Agaç" mevkiinde , koranavirüs tedbirleri nedeni ile kapalı olması gereken mekânı açtırıp , yüksek sesle müzik açınca mahalle sakinleri polise şikayet etmişlerdi.

Olay yerine gelen , polis ekipleri mekandaki kişiler arasında Belediye Başkanı nın olduğu bilgisini ilçe Emniyet müdürüne bildirince , her hangi bir işlem yapılamamış ancak görüntüler mobesa kayıtlarına geçmişti. Olayın basına yansıması üzerine ilçe Emniyet Müdürü görevinden alınarak  Bartın  il merkezine başka bir göreve çekilmişti.

Olayın önce yerel basına , sonra da ulusal basına yansıması ve kamuoyunda "mübarek  Ramazan  ayında olacak iş değil" şeklinde tepkiler oluşunca Belediye Başkanı  Recai Çakır  , sessizliğe büründü.

ANNELER GÜNÜ NDE KUR AN OKUTTU , DUA YAPTIRDI

Amasra Belediye Başkanı  Recai Çakır  , Anneler Günü nedeni ile bugün , Belediye binasına bir din görevlisi davet ederek , kendisinden Kur an okumasını ve anneler için dua etmesini rica etti.

Amasra nın tüm Belediye hoparlöründen Kur-an ve dua seslerini duyan ilçe sakinleri "Bizim başkan imana geldi. Yapılan haberler ve ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 4 =