Büyük Birlik Partisi (BBP)  Genel   Başkanı  Mustafa  Destici  , Anneler Günü dolayısıyla Eskişehir'de yaşamını sürdüren annesi Özgül Fahriye Destici'ye ziyarette bulundu.

haber7
0

Ziyaretinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinden sosyal mesafe ve maske takma kurallarına uyan  Destici  , salgın nedeniyle bu yıl annesinin elini öpüp ona sarılamadığını belirtti.

Anne ve babasının ramazanını da kutlayan  Destici  , "Annem ailenin en kıymetli ve en değerli kişisidir.  Anneler Günü  nü kutluyorum. Biz sana müteşekkiriz. Bizi yetiştirip , büyüttün. Üzerimize kol kanat gerdin. Rabbim seni başımızdan eksik etmesin. Sana huzur ve sağlık versin." ifadesini kullandı. 

Özgül Fahriye  Destici  de Kovid-19 salgını önlemleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması getirilen 65 yaş ve üstü vatandaşlar için bugün kısıtın 4 saatliğine kaldırılmasının ardından eşiyle yürüyüş yaptıklarını aktararak , bu zor günlerin bir an evvel sona ermesini diledi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 5 =