Uşak   CHP  İl Başkanı Ali Karaoba'nın Ramazan ayı dolayısıyla muhtaç ailelere dağıtılması için teşkilat tarafından toplanan  Yardım  çeklerinin de içinde bulunduğu zarflara kendine ait Bilim Tıp Merkezinin kar

haber7
0

Yardımlarımızda "bir elin verdiğini diğer el görmeyecek" diye halkın gözünü boyayan  CHP  nin  Yardım  skandalları bitmiyor. Bunun son örneği  Uşak  ta yaşandı. 

YARDIM DEĞİL TİCARİ ÇIKAR

Muhtaç ailelerin kullanması için verilen alış veriş çeklerinin bulunduğu zarflara ortağı olduğu kliniğinin isminin ve Ali Karaoba’nın kendi adı yazılı olduğu  kartvizitini  koyması Karaoba nın ticari çıkar sağlamaya yönelik bir girişimi olarak yorumlandı. 

ZARFLARDA  CHP  LOGOSU YOK AMA KARAOBA’NIN KARTVİZİTİ VAR

CHP lilerin topladığı  Yardım  kampanyası zarflarının içinde  CHP  ile ilgili herhangi bir logo vs olmaması ama Ali Karaoba’nın kartvizitinin bulunması olayın yardımdan ziyade kişisel bir reklamdan öteye gitmediğini ortaya koydu.

İL TEŞKİLATI KAZAN KALDIRDI

Skandalın ortaya çıkmasından sonra zor durumda kalan  Uşak   CHP  il teşkilatının  Ali Karaoba  ya adeta kazan kaldırdığı öğrenildi.

ÖZGÜR ÖZEL PAYLAŞIMINA DİKKAT!

Karaoba nın Meclis te darbe imasında bulunarak bütün Türkiye nin nefretini toplayan  CHP  Grup Başkanvekili Özgür Özel ile ilgili paylaşımı da dikkat çekti. Özel in darbe ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 6 =