Sezon başında Flamengo'dan , Fransız Saint-Etienne takımına transfer olan sol bek oyuncusu  Miguel   Trauco  , açıklamalarda bulundu.

haber7
0

Fransa ya gittiği için mutlu olduğunu dile getiren 27 yaşındaki sol bek  Miguel   Trauco  , sezon başında  Beşiktaş  tan da teklif aldığını belirtti.

 

 

"BEŞİKTAŞ IN TEKLİFİ DAHA İYİYDİ AMA..."

Trauco yaptığı açıklamada , "Fransa Ligi , en iyi 3 ligden çok da uzak değil. Burası en üst seviye liglere atlamak için bir sıçrama tahtası. İlk amacım Avrupa ya transfer olmaktı ancak artık daha fazlasını istiyorum. Hayalim en üst seviye liglerde yer almak. Türkiye den  Beşiktaş  ın teklifi ekonomik açıdan daha iyiydi ancak ben Fransa ya gitmeyi tercih ettim." dedi.

 

 

Miguel  Trauco  , bu sezon ligler ertelenene kadar geçen sürede takımı Saint-Etienne ile 19 Ligue 1 maçına çıktı. Perulu sol bek , bu maçlarda takımına 1 gol ve 2 asistlik katkı sağladı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: SPORX

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 8 =