Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem  Kasapoğlu  , korona virüs salgını nedeniyle yurt dışı dönüşü Gaziantep’te Gençlik ve Spor Bakanlığı yurdunda karantinada bulunan , milli futbolcu  Zeki   Çelik 

haber7
0

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem  Kasapoğlu  , yeni tip korona virüs (Kovid-19) salgını nedeniyle yurt dışı dönüşünde Gaziantep’te Gençlik ve Spor Bakanlığı yurdunda karantinada bulunan , Fransa Ligue 1 ekiplerinden Lille forması giyen milli futbolcu  Zeki  Çelik ile telefonda görüştü.

Fransa da liglerin iptal edilmesiyle Ramazan Ayı’nı geçirmek için Türkiye’ye gelen milli futbolcu  Zeki  Çelik’in , Gaziantep’teki Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Ümmü Gülsüm Öğrenci Yurdu ndaki karantina süreci devam ediyor.

1 Mayıs’tan bu yana yurtta karantinada olan  Zeki  Çelik’i telefonla arayan  Bakan   Kasapoğlu  , karantina süreci ve sağlık durumu ile ilgili olarak milli futbolcudan bilgi aldı. Bakan  Kasapoğlu  , yurtta herhangi bir ihtiyacı ya da sıkıntısı olup olmadığını sorarken ,  Zeki  Çelik , memnuniyetini dile getirerek , sağlanan imkanlardan dolayı  Bakan  Kasapoğlu’na ve yurt görevlilerine teşekkür etti.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 3 =