Antalya''da koronavirüs şüphesiyle karantinada tutulan hasta , evinden çıkıp , kaçtı. Parkt giden Köksal T. (48) , hastaneye götürülmesi gerektiğini söyleyen polislere , "Kafama iki tane sı

haber7
0

Antalya nı Muratpaşa ilçesi Cengiz Toytunç Caddesi üzerindeki İsmet İnönü Parkı nda korona şüphesiyle evinde karantinada tutulan Köksal T. evinden çıkıp , parka geldi. Bir süre sonra da evine gitmek için polisi aradı.

ORTALIĞI BİRBİRİNE KATTI

Polisi beklediği sırada ise sürekli yer değiştirerek 10 banka oturdu. Gelen polisler , Köksal T. yi , ambulans ile göndermek istedi. Köksal T. ise "Benim evime gitmem lazım. Hastaneye gitmek istemiyorum. Çocuklarımın bana ihtiyacı var" diyerek karşı çıktı. Polisin hastaneye gitmesi gerektiğini söylediği Köksal T. , "Alın kimliğimi bana istediğiniz kadar ceza yazın veya  Kafama  iki tane sıkın" dedi.

CEZA KESİLDİ

Polis ekipleri , Köksal T. nin etrafında güvenlik çemberi oluşturarak durumu 112 Acil Çağrı Merkezi ne bildirdi. Adrese gelen koruyucu kıyafetli sağlık ekibi , bir süre görüştükten sonra Köksal T. yi ambulansa alarak hastaneye götürdü. Köksal T. ye 3 bin 150 lira cezai işlem uygulandı.

Diğer yandan olay sırasında bankta uyumaya çalışan bir kişi kaldırılarak parktan uzaklaştırıldı.  

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 4 =