Bartın'a bağlı  Amasra  ilçesinin CHP'li Belediye Başkanı Recai Çakır'ın ,  alkol  tutkusu  başına  iş açtı. Belediye Başkanı seçilmeden önce de , seçildikten sonra da  alkol  bağımlısı olduğu

haber7
0

Amasra nın , denizi tepeden gören ve "Ağlayan Ağaç"  mevkisi olarak bilinen yerde , iftardan sonra buluşan Belediye Başkanı ve arkadaşlarının yüksek ses ile müzik dinlemeleri ve mübarek Ramazan ayında  alkol  alemi yapmaları , ilçe sakinleri tarafından şikayete neden oldu. 

Şikâyet üzerine , "Ağlayan Ağaç" mevkiine giden  Amasra  Emniyet mensuplarının ,  alkol  içen ve Koranavirüs tedbirlerine muhalefet eden , aralarında Belediye Başkanı Recai Çakır"ın da bulunduğu gurubu 3 ayrı kez ikaz ettikten sonra olay yerinden dağıldıkları öğrenildi.

KORANAVİRÜS TEDBİRLETİNE UYMAYAN KİŞİLERE CEZAİ İŞLEM YAPILMAMASI TARTIŞMA KONUSU OLDU...

Aralarında  CHP  li  Amasra  Belediye Başkanı  Recai Çakır  ın da bulunduğu , kişilere polisin 3 kez gittiği halde cezai işlem uygulamaması tartışma konusu oldu.  Bartın  Valiliğinin konu ile ilgili soruşturma başlattığı , görevini ihmal eden  Amasra  ilçesi Emyet Müdürü ile 2 polis memuru hakkında " Görevini ihmal" nedeni ile soruşturma başlatıldığı öğrenildi. Batı Karadeniz Bölgesinin gözde turizm beldesi olan ,  Amasra  da Ramazan ayında yaşanan içki alemi ,  Bartın  da Gazetecilik Yapan Ahmet Oktay ın " Son Dakika" başlığı ile verdiği haber ile ortaya çıktı. 

Belediye Başkanı  Recai Çakır  , her hangi yazılı ve sözlü açıklama yapmazken , yapilan ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 6 =