AK Parti   Bursa  Milletvekili Refik Özen , Gürsu Kaymakamı Mustafa Koç ve Kestel Kaymakamı Ahmet Karakaya ,  kan  bağışının önemine vurgu yaparak , tüm  Bursa  halkını sürekli bir ihtiyaç olan  kan  teminine destek ver

haber7
0

Türk Kızılay  Bursa  Şubesi , salgın tehdidi ve ramazan ayı nedeniyle azalan  kan  stoklarının arzu edilen seviyelere gelmesi için  kan   bağışı  çalışmalarını aralıksız sürmeye devam ediyor. Türk Kızılay  Bursa  Şubesi nin  kan  bağışının önemine vurgu yapan çalışmalarına bir destek de  AK Parti   Bursa  Milletvekili  Refik Özen  ,  Gürsu  Kaymakamı  Mustafa Koç  ve Kestel Kaymakamı Ahmet Karakaya’dan geldi. Türk Kızılay  Bursa  Şube Yönetimi ve Kadın Kolları üyelerinin de katılımları ile gerçekleşen  kan   bağışı  organizasyonuna vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi.

Heykel’de bulunan Türk Kızılay  kan   bağışı  Merkezinde gerçekleşen organizasyonda konuşan  AK Parti   Bursa  Milletvekili  Refik Özen  , “Bu akşam bizler de Türk Kızılay ın en önemli hizmetlerinden biri olan , her an hepimize lazım olabilecek  kan  tedarikine destek vermek amacıyla bağışta bulunuyoruz. Vatandaşlarımıza da bu vesile ile çağrıda bulunarak , Türk Kızılay a  kan  bağışında ve yine Türk Kızılayımız aracılığıyla ihtiyaç sahiplerimizin yüzlerinin güldürebilmesi için bağışta bulunulmaya davet ediyoruz.  Bursa  mızda güzel işlere imza atan Türk Kızılay Şube Başkanımız ve değerli yöneticileri başta olmak üzere tüm Kızılay gönüllüleri ve çalışanlarına teşekkür ediyor , çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Gürsu Kaymakamı  Mustafa Koç  , Türk Kızılayın ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 2 =