Ağrı   Belediye   Başkanı  Savcı Sayan'ın ekibiyle birlikte Kızılay’a kan bağışında bulunmasına  karşılık   Nevşehir   Belediye   Başkanı   Rasim Arı  beraberinde AK Parti milletvekili Mustafa Açıkgöz ve AK Parti İl Başkanı

haber7
0

Nevşehir  Belediye   Başkanı   Rasim Arı  , AK Parti  Nevşehir  milletvekili Mustafa Açıkgöz , AK Parti İl  Başkanı  Mustafa Rauf Yanar ,  Nevşehir   Belediyesi  çalışanları ve vatandaşlarla birlikte Borsa Kavşağındaki Kızılay Kan Alma Birimi’ne geldi. Burada AK Parti milletvekili Mustafa Açıkgöz ,  Nevşehir   Belediye   Başkanı   Rasim Arı  ve AK Parti İl  Başkanı  Mustafa Rauf Yanar işlemlerini tamamlamasının ardından kan bağışında bulundu.

"HEM KIZILAY’IMIZIN HEM DE DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ"

Kan bağış kampanyası ile ilgili açıklamada bulunan AK Parti İl  Başkanı  Mustafa Rauf Yanar , “ Her zaman olduğu gibi güzel bir programda bir aradayız. Kızılay’ımıza bugün gerek  Nevşehir   Belediye  Başkanımız  Rasim Arı  gerek  Nevşehir   Belediyesi  çalışanları ile birlikte kan vermek için bir araya geldik. Korona virüs sürecinde Kızılay’da kan stoklarımız oldukça düşmüş durumdadır. Bu noktada toplumumuzu bilinçlendirmek ve bu taleplere  karşılık  verebilmek amacıyla olabildiğince seferber olunması gerekiyor. Bu noktada AK Parti teşkilatları olarak hem Kızılay’ımızın hem de devletimizin yanında olduğumuzu göstermek adına bu toplumsal birlikteliği biçimlendirme çalışıyoruz” dedi.

AĞRI BELEDİYE BAŞKANI SAVCI SAYAN’A ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 5 =