Fahrettin   Altun  resmi  Twitter  hesabından yaptığı paylaşımda ,  Selçuk  Bayraktar'a  destek  çıkarak , ''Savunma sanayii başta olmak üzere milli güvenliğimizi yakından ilgilendiren stratejik alanlarda önc&uum

haber7
0

Fahrettin  Altun  resmi  Twitter  hesabından yaptığı paylaşımda , Selçuk  Bayraktar  a  destek  çıkarak ,  Savunma sanayii  başta olmak üzere milli güvenliğimizi yakından ilgilendiren stratejik alanlarda öncü atılımlar yapan , baştan sona milli bir duruşla devletimize hizmet eden kişi ve kurumların sistematik bir şekilde yalan ve iftiralarla yıpratılmaya çalışılması kabul edilemez. ifadelerini kullandı.

İşte  Fahrettin   Altun  un ifadeleri:

- Türkiye yepyeni bir heyecan ve kararlılıkla başlatmış olduğu #MilliTeknolojiHamlesi projesinden bedeli ne olursa olsun dönmeyecek , devletimizin ve milletimizin bekası için gerekli olan her türlü girişimi ve projeyi desteklemeye devam edecektir.

- Devletimiz milletimizin geleceği için milli teknolojimizde çığır açacak fedakar , cesaretli , yenilikçi ve inançlı nice vatan evladının yetişmesi için tüm imkanlarıyla çalışmaya devam edecektir. Güçlü ve bağımsız Türkiye , hem bölgesel hem küresel barış ve istikrarın teminatıdır!

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: HABER7

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 9 =