Süper Lig ekiplerinden  Gaziantep  Futbol Kulübü'nün teknik direktörü  Marius Sumudica  , açıklamalarda bulundu.

haber7
0

Süper Lig ekiplerinden  Gaziantep  Futbol Kulübü nün teknik direktörü  Marius Sumudica  , liglerin 12 Haziran da başlatılması kararına ilişkin , "Türk  devleti  koronavirüsle çok  ciddi  mücadele etti. Bence bunun sonucunu da aldı. O yüzden haziranda liglerin başlaması normal." dedi.

 

 

Ülkesi Romanya dan dönen  Sumudica  , yaptığı açıklamada , Türkiye ye yeniden geldiği için mutlu olduğunu dile getirdi.

Salgınla mücadele konusunda Türkiye nin iyi işler çıkardığını ifade eden  Sumudica  , "Türk  devleti  koronavirüsle çok  ciddi  mücadele etti. Bence bunun sonucunu da aldı. O yüzden haziranda liglerin başlaması normal. Bizim için de güzel oldu. Her şey güzel geçer ve ligi de başarılı ve sorunsuz şekilde tamamlarız , diye ümit ediyorum. 12 Haziran güzel bir tarih." diye konuştu.

 

 

Gaziantep FK Teknik Direktörü , liglerin başlamasına 1 ay gibi bir zaman kaldığının hatırlatılması üzerine , şöyle konuştu:

"Bence bu süre yeterli. Biz zaten böyle bir tahmin yürütüp hazırlanmıştık. Adından söz ettiren bir ekip olmak için çalışacağız. Karantina sürecinden sonra yeniden antrenmanlarda buluşacağız. O zamana kadar da yine bireysel idmanları sürdürmeliyiz."

Karantinada kalacakları yurda ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 2 =