Bir dönem Hacettepespor ile  Süper  Lig'de top koşturan  Cevher   Toktaş  , verdiği kan donduran ifadede oğlu Kasım'ı  boğarak  öldürdüğünü itiraf etti.

haber7
0

2008- 2009 sezonunda Süper Ligde mücadele eden Hacettepe Spor da forma giyen , şimdilerde ise Bölgesel Amatör Ligi takımlarından Yıldırımsporda oynayan  Cevher   Toktaş  , 23 Nisan günü oğlu Kasımı , öksürük ve yüksek ateş şikayetiyle Dörtçelik Çocuk Hastanesine götürdü.

 

 

Yapılan muayenenin ardından küçük  Kasım  , koronavirüs şüphesiyle hastaneye yatırıldı. Refakatçi olarak kalan  Cevher   Toktaş  , aynı gün odadan çıkıp , oğlunun fenalaştığını söyledi. Doktorların müdahale ettiği  Kasım   Toktaş  , yoğun bakım ünitesine alındı. Ancak küçük  Kasım  , yaklaşık 1 ,5 saat sonra tüm çabalara karşın kurtarılamadı.

Ölüm raporunda nefes yetersizliği nedeniyle hayatını kaybettiği yazılan  Kasım  , bir gün sonra Hamitler Mezarlığında toprağa verildi.

 

 

11 GÜN SONRA GELEN İTİRAF

Kayıtlara hastalığa bağlı normal ölüm vakası olarak geçen Kasım’ın , Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın kutlandığı 23 Nisan’da babası tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.

Olaydan 11 gün sonra , 4 Mayıs günü , Çarşı Polis Merkezi’ne giden  Cevher   Toktaş  ,  oğlunu  kendisinin öldürdüğünü itiraf etti. Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro ekiplerince ifadesi alınan  Cevher   Toktaş  ,  oğlunu  sevmediğini , hastanede sinir krizi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 3 =