AK  Parti  ve  MHP   İzmir  teşkilatı üyeleri , yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle kan stokları tükenen Türk Kızılay'a destek için kan bağışı kampanya başlattı.

haber7
0

AK  Parti  İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ile  MHP  İl Başkanı Veysel Şahin , teşkilat üyeleriyle birlikte Bornova Meydanı ndaki Kızılay ın kan bağış merkezine geldi. Burada Türk Kızılay Ege Bölgesi Kan Merkezi Müdürü Gökay Gök ten bilgi alan Sürekli ve Şahin , bağışta bulunan vatandaşlara teşekkür etti.

Sürekli , daha sonra gazetecilere yaptığı açıklamada , Kovid-19 sürecinde birçok sıkıntının yaşandığını ancak Türkiye nin bu süreci en az sıkıntıyla atlatan ülkelerin başında geldiğini belirtti.

Hastalığın dışında da bazı sıkıntıların yaşandığını ifade eden Sürekli , şöyle konuştu:

"Kan stoklarında sona doğru gelindi. İlk defa sıkıntı yaşanıyor. Vatandaşlarımızı davet ediyoruz. Bu vesileyle de bizler  MHP  ve AK  Parti  teşkilatlarımızla kan verme kampanyası başlatıyoruz. Sürecin başında da yine il teşkilatları olarak bir kampanya yapıldı. Kan verme yerlerinde Kızılay tüm izolasyonu sağlamış durumda. Başta AK  Parti  ve  MHP  teşkilatlarını davet ediyoruz. Daha sonra da tüm İzmirli hemşehrilerimizi , vatandaşlarımızı Kızılay a destek olmaya çağırıyoruz. Hiçbir sıkıntı yok. Kovid-19 dan önce olduğu gibi şimdi de rahatlıkla kan verilebilir."

MHP  İzmir  İl Başkanı Şahin de kan ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 6 =