TOKİ  tarafından , borcunu peşin ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için  yüzde  20 oranında  indirim  yapılacak.

haber7
0

TOKİ tarafından , borcunu peşin ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için yüzde 20 oranında  indirim  yapılacak. Borcun tamamını kapatamayacak vatandaşlar da borç bakiyesinin yüzde 25 inden az olmamak şartıyla , peşin ödemelerde yüzde 20  indirim  kampanyasından faydalanabilecek .İndirim kampanyasına , taksit sayısı 12 ay ve daha az kalan projeler dahil olmayacak. Kampanyadan yararlanmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları 19 Haziran a kadar ilgili bankaya başvurabilecek.

 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik bu yılki  indirim  kampanyasına başvurular 6 Mayıs ta başlayacak.

TOKİ yetkililerinden alınan bilgiye göre , borcunu peşin ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için yüzde 20 oranında  indirim  yapılacak.

 

Yüzde 20  indirim  kampanyasından , bütün borç bakiyesini kapatamayacak vatandaşlar da yararlanabilecek. Borcun tamamını kapatamayacak vatandaşlar , borç bakiyesinin yüzde 25 inden az olmamak şartıyla yaptıkları peşin ödemelerde yüzde 20  indirim  kampanyasından faydalanabilecek.

Kampanyadan yararlanmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları , 6 Mayıs-19 Haziran tarihlerinde ilgili bankaya başvurabilecek. Bu tarihten sonra yapılacak borç ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 3 =